Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

3D dorty, cukroví

(Renata a Roman, 22. 2. 2011 1:02)

Již mnohokrát jsme objednávali dorty a cukroví od Lucky a vždy byla její práce perfektní. Jak po vizuální stránce, tak po chuťové. Veškerá její tvorba sklízí obrovský úspěch, kam jen se dostane. Jen je škoda, že ty dobroty nemají delší trvanlivost. Přes noc se to vždycky někam ztratí....

Neuvěřitelná cukrářka

(Iva Martínková, 22. 2. 2011 0:45)

Od paní Lucky jsem měla vánoční cukroví,velikonoční perníky a mnoho dortů.Nic bych nedoporučila tak,jako výrobky od paní Lucky!Stačí se podívat na pár fotek z této stránky a nejen,že se nám začnou sbíhat sliny,ale taky je jasné,že nám žádná cukrárna ani nikdo jiný nemůže nic tak krásného a chuťově vynikajícího nabídnout.Takže:VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!!!

Vánoční cukroví

(R.Krejčová, 17. 1. 2011 18:01)

Letos jsme si náhodně a na zkoušku objednali vánoční cukroví od paní Lucky.Bylo opravdu výborné, krásně nazdobené, pravé domácí cukroví. Všem doporučuji a jesli to půjde, přiště rok objednáme znovu.

Dorty

(Dáša Široká, 29. 9. 2010 20:49)

Když jsem videla v katalogu dětské dorty hned jsem si objednala pro svou neteř Dort Pandu.Byl velký a chutově výborný.Dětska skočily po marcipánových uších. Ted vím, že nejlepší a nejkrasnější dorty peče Paní Lucka.Jedině od ní chci cukroví.

Re: Dorty

(Hana a Milan, 17. 10. 2010 17:38)

Lucko,tvé dorty jsou pastvou pro oči, samá chuť pro žaludek. Máš výbornou fantazii, kterou umíš rukama ztvárnit. Naše chuťové buňky se těší na tvé cukrářské výrobky, kterým nelze odolat. Jsi jednička.

Dort

(Ivana Klinerová, 11. 10. 2010 18:38)

DORT OD PANÍ LUCIE BYL MOC PĚKNÝ,CHUTNÝ,DO DETAILU PROPRACOVANÝ.NIKDY JSEM SE NESETKALA S TAK PROPRACOVANÝMI VÝROBKY,JEJÍ VÝROBKY JSOU PLNÉ FANTAZIE A VÝBORNÉ CHUTI.

Narozeninový dort

(Jiřina Langová, 2. 10. 2010 14:18)

Pro svého syna jsem si z katalogu ojednala dort s motivem rybníku od paní Lucky, chutnal výborně.Všichni obdivovali její marcipánovou práci.Příště si objednáme znovu a všem moc doporučujeme objednat si cukroví i dorty.

Cukroví jako od maminky

(Jana Martinková, 30. 9. 2010 18:52)

Od paní Lucky jsem měla vánoční cukroví a dort. Vypadalo moc krásně a i tak chutnalo.Paní Lucka si s tím opravdu vyhraje.Všem to moc chutnalo,bylo to opravdu domácí.Už pro ni chystám další objednávky.